• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 105 m2
  • Kati: 10

Apartament 2+1 me qira te “Kompleksi Panorama”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 105 m2

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Pozicionohet në katin e X-të të objektit

Apartamenti është totalisht i investuar dhe jepet me qira totalisht i mobiluar.

Apartamenti ndodhet në një ndër komplekset më të mira të zonës që ofron të gjitha facilitet si dyqane, supermarket, bar-kafe, farmaci, klinika etj

Cmimi i qirasë 600 euro/muaj

ID : PRO5579
Adresa: Kompleksi Panorama
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:600 €
Sipërfaqja: 105 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 10