• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 115 m2
  • Kati: 5

Apartament 2+1 me qira te “Fusha e Aviacionit”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 115 m2

Ndodhet në katin e V-të të një kompleksi të ri, i ndertuar me teknologjine e fundit

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Apartamenti është, i pabanuar me pare, i sapomobiluar me të gjitha pajisjet e reja dhe moderne për një jetesë komode.

Pozicionohet në një zonë që ofron të gjitha facilitet për një jetesë komode

Disponon një post parkimi

Çmimi i qirasë 550 euro/muaj.

ID : PRO5448
Adresa: Fusha e Aviacionit
Qyteti: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Cmimi:550 €
Sipërfaqja: 115 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 5

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qira tek ”Fusha aviacionit”

Tirana, Fusha e Aviacionit
400 € / Muaj
ID: PRO6268 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2

Apartament 1+1 me qira te “Fusha e Aviacionit”

Tirana, Fusha e Aviacionit
350 € / Muaj
ID: PRO5976 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 64 m2 Kati: 5

Apartament 1+1 me qira te “ish-Fusha e Aviacionit”

Tirana, Fusha e Aviacionit
330 € / Muaj
ID: PRO5758 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2 Kati: 2