• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 96 m2
  • Kati: 10

Apartament 2+1 në shitje te “Kompleksi Magnet”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2

Ndodhet në katin e X-të të një pallati të ri te vitit 2023

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Apartamenti është I mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme

Pozicionohet në një zonë shumë të aksesueshme, pranë 21 Dhjetorit dhe Zogut të Zi

Apartamenti eshte i pabanuar me pare

Cmimi i shitjes 200000 euro

ID : PRO5423
Adresa: Kompleksi Magnet
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Ndre Mjeda
Cmimi:200,000 €
Sipërfaqja: 96 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 10

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në “Kompleksin Guce”

Tirana, Rruga Ndre Mjeda
133,313 €
ID: PRO6186 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 92 m2 Kati: 6

Shitet apartament super lluks në “Kompleksin Magnet” me hipotekë Okazion.

Tirana, Rruga Ndre Mjeda
154,850 €
ID: PRO2239 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 210 m2