• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 100 m2
  • Kati: 10

Apartament 2+1 me qira te “Kompleksi Magnet”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2

Ndodhet në katin e X-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Apartamenti është I sapomobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme

Pozicionohet në një zonë shumë të aksesueshme, pranë 21 Dhjetorit dhe Zogut të Zi

Cmimi i qirasë 700 euro/muaj

ID : PRO5415
Adresa: Kompleksi Magnet
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Ndre Mjeda
Cmimi:700 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 10

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qira në “Kompleksin Magnet”

Tirana, Rruga Ndre Mjeda
500 € / Muaj
ID: PRO6197 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 65 m2 Kati: 1

Apartament 2+1 me Qira Prane Repor TV, Kompleksi Sta

Tirana, Rruga Ndre Mjeda
400 € / Muaj
ID: PRO6156 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2

Apartament 2+1 pranë “Ring Center”, tek kompleksi "Magnet"

Tirana, Rruga Ndre Mjeda
600 € / Muaj
ID: PRO5010 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2 Kati: 9