• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 125 m2
  • Kati: 3

Apartament 2+1 ne shitje ne “Lake View Residence” tek Liqeni i Tiranes

Apartamenti pozicionohet ne zonen e Liqenit Artificial tek Lake View Residence me pamje fantastike nga liqeni

Siperfaqja bruto eshte 124.6 m2 dhe siperfaqja neto 105.9 m2

Apartamenti disponon sallonin e ndenjes, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, depo, korridor dhe ballkon i madh.

Vendodhja e ndertimit, cilesia teper e larte dhe siperfaqja optimale e ben kte apartament nje mundesi shume te pershtatshme per banim ose per investim

Pallat i ri ne ndertim (2023), ne faze perfundimtare te punimeve

Smart building (pallat inteligjent)

Pallat antisizmik (euro kode, perballon termete deri ne 9 balle)

Izolim akustik, termik dhe hidrik, fasade e ventiluar, sistem ngrohje ftohje

Ashensor (funksional dhe ne raste zjarri), shkalle emergjence, sistem ventilimi i vazhdueshem, sistem FTTH (fiber to the home)

Dedektor tymi, nxehtesie, uji dhe gazi ne cdo apartament dhe ne te gjithe rezidencen

Sistem sigurie dhe security 24 ore

Rezidenca ka 3 kate parkim nentokesor

Apartamenti disponon dhe nje post parkimi ne vleren 22000 euro

Cmimi i shitjes 1850 euro/m2

Totali 252,510 Euro

ID : PRO5399
Adresa: Rruga e Kosovareve
Qyteti: Tirana
Zona: Liqeni i Tiranës
Cmimi:252,510 €
Sipërfaqja: 125 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje ne “Lake View Residence” tek Liqeni i Tiranes

Tirana, Liqeni i Tiranës
264,985 €
ID: PRO5608 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 136 m2 Kati: 10

Apartament 2+1 në shitje në kompleksin “Park Life”

Tirana, Liqeni i Tiranës
169,600 €
ID: PRO4445 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 106 m2 Kati: 2

Apartament 2+1 tek “Lake View Residence”

Tirana, Liqeni i Tiranës
309,000 €
ID: PRO4219 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 132 m2