• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 45 m2
  • Kati: 1

Garzoniere në shitje në “Durrës”

Garzonierja ka një sipërfaqe prej 45 m2

Ndodhet në katin e I-rë

Organizohet në një ambient ndenjie, gatimi, fjetje dhe një tualet

Pozicionohet pranë Stadiumit, në një zonë të aksesueshme

Cmimi i shitjes 23000 euro

ID : PRO5370
Adresa: Stadiumi Durres
Qyteti: Durrës
Zona: Durres
Cmimi:23,000 €
Sipërfaqja: 45 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 1