• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 66.5 m2
  • Kati: 5

Shiten dy apartamente 1+1 te “Rruga Fortuzi”

Apartamentet kanë një sipërfaqe prej 66.5 m2

Ndodhen në katin e V-të dhe të fundit të një pallati ekzistues pa ashensor

Apartamentet organizohen në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi dhe një tualet

Janë të sapomobiluar në mënyrë shumë cilësore stil modern, i pajisur më të gjithë elektroshtepiaket duke ofruar të gjithë kushtet e nevojshme për një jetese komode.

Ofrojnë pamje të lirë dhe ndricim natyral gjatë gjithë ditës.

Vendndodhja është ideale, shumë pranë qendrës Së Tiranës dhe pranë “Bulevardit Zogu i I-rë” me akses në rrugët dhe zonat kryesore të Tiranës, por mbi te gjitha me sherbimet e nevojshme.

Mundësi shumë e mirë investimi pasi mund të jepen per Airb&b

Cmimi i shitjes 135000 euro

ID : PRO5369
Adresa: Rruga Fortuzi
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Fortuzi
Cmimi:135,000 €
Sipërfaqja: 66.5 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 5

Prona të ngjashme

Garzoniere në shitje në rrugën "Fortuzi"

Tirana, Rruga Fortuzi
107,000 €
ID: PRO5281 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 43 m2 Kati: 4

Shitet apartament 3+1 në Rr. “Fortuzi”

Tirana, Rruga Fortuzi
173,600 €
ID: PRO762 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 124 m2 Kati: 8

Ulet Cmimi! Shitet apartament 1+1 te Rr. “Fortuzi”

Tirana, Rruga Fortuzi
57,000 €
ID: PRO178 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 67 m2 Kati: 6