• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 103.6 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 në shitje në Kompleksin Mangalem

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 103.6 m2 dhe sipërfaqe neto 90.8 m2

Ndodhet në katin e II-të të objektit

Apartamentet janë ndertuar me cilësi të lartë ndërtimi e materiale ekologjike.

Apartamente te dorezuara me dritare dopio xham alumin termik, grila, dyer te brendshme gjermane, dere e jashtme e blinduar, parket zvicerian,hidrosanitare inkaso etj.
Dritaret e medha dhe te shpeshta qe permban projekti i krijon mundesine brenda apartamenteve te kene drite dhe diell. Sistemi i kondicionimit multisplit i ofron temperaturen e nevojshme per nje jetese komode brenda apartamentit.

Këndi i ngrënies, përmes dritareve të mëdha dhe ballkonit, mundëson clodhjen që të sjell soditja e një peizazhi piktoresk i kopshteve dhe shesheve të gjelbëruara.

Ne kompleksin rezidencial Mangalem21 do te gjeni oborre te brendshme me kende lojrash per femijet, hapesira pushimi me stola dhe pa makina. Ajer i paster dhe uje Selite.

Vendodhje ideale afer unazes krijon afersine me qendren dhe dalje direkte ne rruget kryesore.

ID : PRO5363
Adresa: Ali Dem
Qyteti: Tirana
Zona: Ali Demi
Cmimi:Kontakto për cmimin
Sipërfaqja: 103.6 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1+ Verande ne shitje, prane Shkolles Mihal Grameno

Tirana, Ali Demi
123,000 €
ID: PRO5407 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 123 m2 Kati: 3

Apartament 1+1 në shitje te "Ali Demi"

Tirana, Ali Demi
63,000 €
ID: PRO5091 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 56 m2 Kati: 3

Apartament 1+1 në shitje te “Ali Demi”

Tirana, Ali Demi
65,000 €
ID: PRO5044 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 55 m2 Kati: 1