• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 69 m2
  • Kati: 2

Apartament 1+1 ne shitje tek “Tregu Elektrik”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 69 m2

Pozicionohet në katin e II-të banim të një ndërtimi te ri të vitit 2019

Është i organizuar në një dhomë ndjenje me kuzhinë të përbashkët, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon.

Apartamenti është I mobiluar në mënyrë moderne, i Investuar në sistemin elektrik dhe hidraulik

Dhomat janë të medha dhe ofrojnë haprise te bollshme

Ndodhet në një zonë mjaft të aksesueshme dhe që ofron të gjitha facilitet për një jetesë komode

Cmimi i shitjes 115000 euro

ID : PRO5296
Adresa: Tregu Elektrik
Qyteti: Tirana
Zona: tregu elektrik
Cmimi:115,000 €
Sipërfaqja: 69 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 pranë shkollës “Mihal Grameno”

Tirana, tregu elektrik
108,613 €
ID: PRO6050 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 64 m2 Kati: 4

Apartament 2+1 në shitje në Rr. “Mihal Grameno” tek Tregu Elektrik

Tirana, tregu elektrik
150,080 €
ID: PRO5793 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 94 m2 Kati: 10

Apartament 1+1 ne shitje tek “Tregu Elektrik”

Tirana, tregu elektrik
83,000 €
ID: PRO5771 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 53 m2 Kati: 2