• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 118 m2
  • Kati: 4

Apartament 2+1 me qira tek ”Rruga e Kavajës”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 118m2

Organizohet në një dhomë ndenjie dhe gatimi në ambient të përbashkët, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.

Pozicionohet në katin e IV-të i një pallati të ri.

Cmimi I qirasë: 450 euro/muaj

ID : PRO5232
Adresa: Rruga e Kavajes
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 118 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira te “Kompleksi Magnet”

Tirana, Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës
450 € / Muaj
ID: PRO5749 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 81 m2

Apartament 2+1 me qira pranë Globe te “Rruga e Kavajës”

Tirana, Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës
500 € / Muaj
ID: PRO4813 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2 Kati: 9

Apartament 2+1 me qera ne rrugen “Ndre Mjeda”

Tirana, Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës
400 € / Muaj
ID: PRO4365 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 105 m2 Kati: 5