• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 90 m2
  • Kati: 3

Apartament 2+1 me qira ne “Don Bosko”

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 90 m2 dhe pozicionohet ne katin e III te nje pallati me ashensor.

Organizohet ne nje dhome ndenjie dhe kuzhine ne ambient te perbashket, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.

I pajisur me te gjitha orendite e nevojshme per nje jetese komode.

Preferohen kliente afatgjate.

Cmimi i qirase: 450 euro/muaj

ID : PRO5162
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 90 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira në rrugën “Don Bosko” !

Tirana, Don Bosko
550 € / Muaj
ID: PRO6623 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2

Apartament 3+1 me qira pranë “Fiori di Bosko”

Tirana, Don Bosko
700 € / Muaj
ID: PRO6500 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 136 m2 Kati: 2

Apartament 1+1 me qira në rrugën “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
440 € / Muaj
ID: PRO6465 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 3