• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 2
  • 93 m2

Ambient biznesi ne shitje ne Laprake

Ambienti ka nje siperfaqe prej 93 m2 dhe ndodhet buze rruges kryesore.

Organizohet ne dy kate dhe shitet i pamobiluar.

I pershtatshem per klinika, zyra, qendra estetike etj.

Ambienti eshte i pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi i shitjes: 196000 euro

ID : PRO5161
Adresa: Laprake
Qyteti: Tirana
Zona: Laprake
Cmimi:196,000 €
Sipërfaqja: 93 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Duplex në shitje tek Blloku Gintash, Laprakë

Tirana, Laprake
240,000 €
ID: PRO5766 Dhoma: 3 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 209 m2 Kati: 3