• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 150 m2
  • Kati: 9

Apartament 3+1 me qira pranë “Square 21”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 150 m2

Pozicionohet në katin e IX-të të një ndërtimi të ri me ashensor

Organiozhet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone

Apartamenti është i mobiluar me shumë shije dhe me të gjitha orenditë e nevojshme

Ofron hapsira të bollshme dhe ndricim natyral në pjesën më të madhe të ditës

I pozicionuar në një zonë që ofron të gjitha facilitetet për një jetesë komode.

Cmimi i qirasë 800 euro/muaj

ID : PRO5063
Adresa: Prane Square 21
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë Nisharakut
Cmimi:800 €
Sipërfaqja: 150 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 9