• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 65 m2
  • Kati: 2

Apartament 1+1 me qira te “Kompleksi Magnet"

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 65 m2

Pozicionohet në katin e II-të të objektit

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi dhe një tualet

Ambientet kanë investime shumë cilësore të bëra nga vetë pronari I ap, si parketi, tualeti etj.

Ofrohet dhe një post parkimi

Cmimi I qirasë 400 euro/muaj

ID : PRO5007
Adresa: Kompleksi Magnet
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Ndre Mjeda
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 65 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira te “Kompleksi Magnet”

Tirana, Rruga Ndre Mjeda
700 € / Muaj
ID: PRO5415 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 100 m2 Kati: 10

Apartament 2+1 pranë “Ring Center”, tek kompleksi "Magnet"

Tirana, Rruga Ndre Mjeda
600 € / Muaj
ID: PRO5010 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2 Kati: 9

Apartament 1+1 me qira te “Residenca Alba"

Tirana, Rruga Ndre Mjeda
450 € / Muaj
ID: PRO4109 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 68 m2 Kati: 2