• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 114 m2
  • Kati: 6

Apartament 2+1 me qira te “Zogu i Zi”

Apartamenti ka një sipërfqe prej 114 m2

I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon

Ndodhet në katin e VI-të të një pallati të ri të mirëadministuar

Zona ofron te gjitha facilitet e nevojshme për një jetesë tepër komode, si farmaci, supermarket, klinika, spitale etj,

Totalisht i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme

Cmimi i qirasë 700 euro/muaj

ID : PRO4940
Adresa: Zogu i Zi
Qyteti: Tirana
Zona: Zogu I Zi
Cmimi:700 €
Sipërfaqja: 114 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 6

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira pranë “Zogut të Zi”

Tirana, Zogu I Zi
550 € / Muaj
ID: PRO6068 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 95 m2 Kati: 3

Apartament 3+1 me qira pranë Zogut te Zi

Tirana, Zogu I Zi
900 € / Muaj
ID: PRO6015 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 125 m2 Kati: 5

Apartament 1+1 me qira tek “Zogu i Zi”

Tirana, Zogu I Zi
800 € / Muaj
ID: PRO5993 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 9