• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 130 m2

Apartament 3+1 me qira tek "Stacioni i trenit”

Apartamenti është i organizuar në një dhome ndenjie dhe gatimi te perbashket, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Ka nje sipërfaqe prej 130 m2, dhe ndodhet në katin e III-të një pallat të ri me ashensor.

Zona ku ndodhet apartamenti ofron shumë lehtësira të shumta si prania e supermarketeve, bareve, farmacive, bankave, etj.

Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme

Cmimi i qirasë 800 euro/muaj

ID : PRO4866
Adresa: Stacioni i trenit
Qyteti: Tirana
Zona: Stacioni i Trenit
Cmimi:800 €
Sipërfaqja: 130 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qira te “Ish Stacioni i Trenit”

Tirana, Stacioni i Trenit
500 € / Muaj
ID: PRO6079 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 56 m2 Kati: 4

Apartament 1+1 me qira te “Stacioni i Trenit”

Tirana, Stacioni i Trenit
350 € / Muaj
ID: PRO5120 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 57 m2 Kati: 2

Apartament 3+1 me qira tek "Stacioni i trenit”

Tirana, Stacioni i Trenit
600 € / Muaj
ID: PRO4934 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 146 m2 Kati: 10