• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 116 m2
  • Kati: 4

Apartament 2+1 me qira tek Rruga e Barikadave, "Galeria"

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 116 m2

Ndodhet në katin e IV-të të një ndërtimi të ri, shumë cilësor

Organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualet dhe ballkon.

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë pranë "Qendres"

Është i sapomobiluar në mënyrë bashkëkohore me të gjitha orenditë e nevojshme

Çmimi 450 euro/muaj

ID : PRO4842
Adresa: Galeria
Qyteti: Tirana
Zona: Petrelë
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 116 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 me qira në rrugën “Margarita Tutulani” në Bllok

Tirana, Petrelë
1,200 € / Muaj
ID: PRO4857 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 147 m2

Apartament 2+1 me qira pranë “Kompleksit Deliorgji”

Tirana, Petrelë
1,000 € / Muaj
ID: PRO4856 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 127 m2

Apartament 2+1 + 2 poste parkimi, me qira ne rezidencen "Long Hill"

Tirana, Petrelë
1,500 € / Muaj
ID: PRO4853 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 140 m2