• Camere da letto: 2
  • Bagni: 2
  • 116 m2
  • Piano: 4

Apartament 2+1 me qira tek Rruga e Barrikadave, "Galeria"

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 116 m2

Ndodhet në katin e IV-të të një ndërtimi të ri, shumë cilësor

Organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualet dhe ballkon.

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë pranë "Qendres"

Është i sapomobiluar në mënyrë bashkëkohore me të gjitha orenditë e nevojshme

Çmimi 450 euro/muaj

ID : PRO4842
Indirizzo: Galeria
Città: Tirana
Zona:
Prezzo:450 €
Superficie: 116 m2
Camere da letto: 2
Bagni: 2
Piano: 4