• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 115 m2
  • Kati: 2

Ofrojme apartament per shitje ne nje prej komplekseve me cilesore banimi dhe sherbimesh ne Rr. "Artan Lenja" (zonen e njohur si "Ish Fusha e Aviacionit"). Ndertimi eshte i nje standardi bashkekohor, i cili i pergjigjet kushteve dhe kerkesave te klienteve.Hapesira qe e karakterizon kete zone, me bulevardin ne pjesen jugore te tij dhe me objektet me administrim shteteror ne Lindje, Veri dhe ne Perendim, e ben nje kompleks me fushepamje te pa kufizuar nga i cili aksesohen lehtesisht sherbime te ndryshme publike. Me nje oborr te brendshem te aksesueshem vetem me ane te rrugicave pedonale dhe me nje gjelberim qe shkrihet me pjesen e bulevardit ne hyrje te tij, e ben kete nje kompleks sa funksional po aq dhe organik. Nje seksion eshte i perbere nga minimumi 4 hyrje ne kat si dhe maksimumi 6 hyrje ne kat ku jane ne funksion te tyre 2 ashensore me shpejtesi 1.8 m/sec per cdo godine. Apartamenti te cilin ofrojme per shitje ka nje siperfaqe prej 115.2m2 dhe ndodhet ne katin e dyte banim.Eshte i organizuar ne nje korridor ne forme L i cili ben shperndarjen e ambienteve ne menyre te rregullt, ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen e cila ka dalje ne ballkon, ne dy dhomat e gjumit njera prej te cilave ka tualet,njera ka dalje ne ballkon dhe ne tualetin kryesor.Apartamenti ka planimetri perfekte dhe orientim optimal,gje qe ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites.

ID : PRO4841
Adresa: Ish Fusha e Aviacionit
Qyteti: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Cmimi:115,200 €
Sipërfaqja: 115 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2