• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 3
  • 133 m2

Dyqane në shitje në rrugën “Myslym Shyri”

Tre dyqane në shitje në rrugën “Myslym Shyri”

Dyqani i parë ka një sipërfaqe prej 43 m2

Dyqani i dytë ka sipërfaqe prej 50 m2

Dyqani i tretë sipërfaqe prej 40 m2

Ndodhen në një ndër zonat më të kërkuara të Tiranës

Ideale për investim

Të treja dyqanet janë të dhëna me qira

Mund të shiten dhe të ndara

Cmimi I shitjes 864500 euro

ID : PRO4840
Adresa: Rruga Myslym Shyri
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Myslym Shyri
Cmimi:864,500 €
Sipërfaqja: 133 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 3

Prona të ngjashme

Dyqan në shitje në rrugën “Myslym Shyri”

Tirana, Rruga Myslym Shyri
380,000 €
ID: PRO4666 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 50 m2

Biznes per shitje ne rrugen “Myslym Shyri”

Tirana, Rruga Myslym Shyri
5,000 €
ID: PRO4195 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 18 m2