• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 87.5 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 me qira te “Kopshti Botanik”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 87.5 m2 dhe ndodhet në katin e II-të

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon

Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme

Sistem ngrohje & ftohje me kondicioner, sistem ECOSOFT i instaluar për ujin e pijshëm

Pozicionohet në një zonë të aksesueshme dhe larg zhurmave në një zonë mjaft të qetë

Cmimi i qirasë 450 euro/muaj

ID : PRO4830
Adresa: Kopshti Botanik
Qyteti: Tirana
Zona: Kopshti Botanik
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 87.5 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2