• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 110 m2
  • Kati: 1

Apartament 3+1 me qira në rrugën “Hoxha Tahsim”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m2 dhe nddohet në katin e I-rë të një vile

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone

Pozicionet në një zonë mjaft të aksesueshme shumë pranë qendrës

Apartamenti është pjesërisht i mobiluar

Cmimi i qirasë 50.000 leke/muaj

ID : PRO4825
Adresa: Rruga Hoxha Tahsim
Qyteti: Tirana
Zona: Rr.'Hoxha Tahsim"
Cmimi:430 €
Sipërfaqja: 110 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 1