• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 40 m2

Garsoniere me qira në "Astir"

Ambienti ka një sipërfaqe prej 40 m2 dhe ndodhet në katin e V-të të nje pallati të ri

Pozicionet në rrugën Teodor Keko pranë Alpha Bank

Organizohet në nje ambient ndenjie dhe gatimi, një ambient fjetje, një tualet dhe ballkon

Jepet vetëm për studentë

Cmimi i qirasë 250 euro/muaj

ID : PRO4816
Adresa: Teodor Keko
Qyteti: Tirana
Zona: Unaza e Re, Astiri
Cmimi:250 €
Sipërfaqja: 40 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Garsoniere me qira ne "Astir"

Tirana, Unaza e Re, Astiri
200 € / Muaj
ID: PRO4754 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 40 m2

Garsoniere me qira pranë Astirit

Tirana, Unaza e Re, Astiri
156 € / Muaj
ID: PRO2000 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 40 m2