• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 120 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 ne shitje te "Komuna e Parisit"

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 120 m2 dhe siperfaqe neto 108 m2

Eshtë i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.

Vendndodhja e apartamentit eshte perfekte ne nje zone mjaft te kerkuar te Kompleksi Kika

Apartamenti është totalisht I mobiluar, i gatshem per banim

Pallati gjithashtu ofron mundesi parkimi

Çmimi i shitjes 1800 euro/m2

Totali 216000 euro

ID : PRO4814
Adresa: Komuna e Parisit
Qyteti: Tirana
Zona: Komuna e Parisit
Cmimi:216,000 €
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2
Google Maps

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje te “Eleonora”

Tirana, Komuna e Parisit
185,000 €
ID: PRO4663 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2

Apartament 2+1 në shitje tek "Eleonora"

Tirana, Komuna e Parisit
112,000 €
ID: PRO4661 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 106 m2

Shitet apartament 2+1+2 tualete tek "Komuna e Parisit" !

Tirana, Komuna e Parisit
120,000 €
ID: PRO4628 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 88 m2