• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 164 m2
  • Kati: 9

Apartament 3+1 me qira te “Rruga e Barrikadave”

Apartamenti ka një siperfaqe prej 164 m2

Ndodhet ne kati e 9 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor.

Organizohet në një a,bient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon

Apartamenti është i arreduar në mënyrë bashkohore, me sistem ciller dhe me të gjitha orenditë e nevojshme

Cmimi i qirasë 1200 euro/muaj

ID : PRO4796
Adresa: Rruga e Barrikadave
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Barrikadave
Cmimi:1,200 €
Sipërfaqja: 164 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 9

Prona të ngjashme

Juljan Milkurti