• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 67 m2
  • Kati: 1

Apartament 1+1 me qira te “Kompleksi Magnet”

Apartamenti ka nje sipërfaqe prej 67 m2

Ndodhet në rrugën “Frosina Plaku”, shumë pranë “Ring Center”

Organizohet me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , një dhomë gumi, një tualet dhe ballkon

Ndodhet në një ndërtimi të ri ne nje zone shume te aksesueshme

Apartamenti jepet bosh për banim ose zyra

Çmimi i qirasë 400 euro/muaj

ID : PRO4775
Adresa: Kompleksi Magnet
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Frosina Plaku
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 67 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 1

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qera Rruga Frosina Plaku

Tirana, Rruga Frosina Plaku
350 € / Muaj
ID: PRO436 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2

Super apartament 2+1 te “Kompleksi Magnet”

Tirana, Rruga Frosina Plaku
550 € / Muaj
ID: PRO4103 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2

Jepet me qera apartament 3+1 tek kompleksi “Magnet”

Tirana, Rruga Frosina Plaku
400 € / Muaj
ID: PRO2498 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2