• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 97 m2
  • Kati: 4

Apartament 2+1 per shitje tek “Kthesa e Kamzes”

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 97m2

Organizohet ne nje ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon

Ndodhet ne katin e IV-te te nje pallati te ri

Shitet i mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme

Apartamenti eshte i investuar, i shtruar me parket druri, dopio xham, punime gipsi

•Orientimi Lindje

•Viti i ndertimit 2010

•Me certifikate pronesie

Cmimi i shitjes 75000 euro

ID : PRO4767
Adresa: Kthesa e Kamzes
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:75,000 €
Sipërfaqja: 97 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4