• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 61 m2
  • Kati: 2

Apartament 1+1 ne shitje, Fresk prane
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 69.7 m2 bruto dhe nje verande prej 15.8 m2. Ndodhet ne katin e 1 banim, te nje pallati te ri, tek supermarket Ana.
Organizohet nga koridori i cili bene shperndarje ne ambjentet salloni sebashku me guzhinen , 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni.

ID : PRO4766
Adresa: Fresku
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:66,000 €
Sipërfaqja: 61 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2