• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 47 m2
  • Kati: 1

Apartament 1+1 per shitje tek rruga Jordan Misja. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 47 m2. Ndodhet ne katin e I banim dhe eshte shume i pershtatshem per investim. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

ID : PRO4765
Adresa: Rruga Jordan Misja
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:38,000 €
Sipërfaqja: 47 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 1