• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 100 m2
  • Kati: 5

Astir, Shitet Apartament 2+1.
Apartamenti ka nje siperfaqe 100m2, ndodhet ne katin e 5-te banim, te nje pallati te ri, tek 2 Palmat
Organizohet nga koridori i cili bene shperndarje ne ambjentet salloni sebashku me guzhinen , 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni.

ID : PRO4764
Adresa: Astir
Qyteti: Tirana
Zona: Unaza e Re, Astiri
Cmimi:86,000 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 5

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1 në shitje në "Astir”

Tirana, Unaza e Re, Astiri
Kontakto për cmimin
ID: PRO4752 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 68 m2

Apartament 2+1 në shitje në “Astir”

Tirana, Unaza e Re, Astiri
60,670 €
ID: PRO4743 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 72 m2

Apartament 2+1 në shitje në “Astir”

Tirana, Unaza e Re, Astiri
85,000 €
ID: PRO4735 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 89 m2