• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 62 m2
  • Kati: 3

Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 62m2 .
• Kati i 2 banim.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.

ID : PRO4763
Adresa: Fresku
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:48,000 €
Sipërfaqja: 62 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 3