• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 57 m2
  • Kati: 11

Apartament 1+1 ​te Tirana Garden Building.

Apartamenti ndodhet ne katin e 11 teknik dhe ka siperfaqje prej 71.8 m2 dhe ka nje pamje fantastike nga qendra e Tiranes.

Organizohet ne nje ambient ndenjie dhe gatimi, nje dhome gjumi , nje tualet dhe ballkon
Godina eshte nje nga projektet me te vleresuara, si nga pamja por edhe nga cilesia e punimeve dhe materialet e ndertimit.

Ka lokacion perfekt ne qender te Tiranes me te gjitha facilitetet e nevojshme afer.

Kompleksi eshte nga me te preferuarit ne kryeqytet, ndertim i vitit 2022

Objekti ndodhet ne nje zone te perfshire ne pjesen qendrore te qytetit te Tiranes, brenda unazes se pare dhe perkatesisht ne perendim te kesaj hapesire urbane, buze rruges se "Kavajes", afer sheshit "21 Dhjetori"

Struktura e objektit I bashkohet ketij karakteri zhvillimi, por gjithashtu ruan memorien e natyres qe mbart ky territor duke sjelle nje godine kopsht ne gjithe fasaden e propozuar.

Ky imazh qe evokon kopshtet e varura te Babilonise, nje nga 7 mrekullite e botes antike, do te krijoje nje atmosfere magjike ne zonen ku do te zhvillohet ndertesa.

Ideja formuese e objektit eshte krijimi i dy kullavete njejta ne trajtim por te ndryshme ne lartesi te bashkuara nga nje strukture sherbimesh ne 2 katet e para duke prodhuar nje volum elegant qe zhvillohet ne hapesire.

Cmimi per zonen eshte fantastik krahasuar me objektet e reja ne ndertim.

Per me shume informacione na kontaktoni!

ID : PRO4762
Adresa: Rruga e Kavajes
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:125,650 €
Sipërfaqja: 57 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 11