• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 62 m2

Shitet Apartament 1+1 ne “Laprake” .

Pozicionohet ne katin e 4 te nje ndertimi te ri cilesor me siperfaqe totale 61.5 m2 .
Planimetri e rregullt organizohet ne: 1 Sallon te madh ndenjeje ,Ambient gatimi , 1 Dhome gjumi, dhe 1 Tualet.

Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto, dhe eshte i investuar totalisht nga fillimi .
Zona ka kerkese ne rritje per apartamente me qira keshtu qe mund te jete nje mundesi shume e mire investimi. Apartamenti ka te gjithe dokumentacionin e duhur hipotekor.
Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0684129182

ID : PRO4761
Adresa: Laprake
Qyteti: Tirana
Zona: Laprake
Cmimi:70,000 €
Sipërfaqja: 62 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1