• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 56 m2
  • Kati: 2

Apartament 1+1 me qera prane "21 Dhjetorit", tek Hotel Mondial

Apartamenti ndodhet ne katin e II-të, pallat ekzistues me një sipërfaqe prej 56 m2

Ka strukturë mjaft të rregullt, dhe me ndriçim të mirë natyral.

Është i organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi të përbashkët, një dhomë gjumi dhe tualet.

Apartamenti ju mundëson një jetes tepër komode

Zona ju ofron cdo facilitet te mundshem si, Supermarkete, Kende Lojrash, Lokale, Institucione Bankare, etj.

Eshte totalisht i rinovuar dhe I investuar me punime super cilesore nga pronari

Arredimi dhe çdo punim tjeter eshte projektuar dhe zbatuar me detaje

Eshtë me sistem ngrohje-ftohje, gjithashtu është I shtruar dhe me parket në cdo dhomë.

Çmimi 35 euro/nata

ID : PRO4730
Adresa: Rruga kongresi i lushnjes
Qyteti: Tirana
Zona: 21 dhjetori
Cmimi:35 €
Sipërfaqja: 56 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qira në rrugën “Frederik Shiroka” pranë "21 Dhjetorit"

Tirana, 21 dhjetori
400 € / Muaj
ID: PRO5160 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 50 m2 Kati: 4

Apartament 1+1 me qira pranë “21 Dhjetorit”

Tirana, 21 dhjetori
350 € / Muaj
ID: PRO5073 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 9

Apartament 1+1 me qira pranë "21 Dhjetorit"

Tirana, 21 dhjetori
350 € / Muaj
ID: PRO5069 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 50 m2 Kati: 4