• Dhoma gjumi: 5
  • Tualet: 3
  • 363 m2

Vilë ne shitje në “Hamallaj” pranë Vala Mar Residence

Sipërfaqja e truallit është 1000 m2 dhe sipërfaqe totale ndërtimi 363 m2.

Organiozhet në tre kate, secili kat ka një sipërfaqe prej 121 m2

Vila është e gjitha e veshur me termoilozim

Ndodhet pranë Vala Mar Residence vetëm 500 m nga deti

Vila ka mundësi parkim të disa makinave.

E pershtatshme për banim ose hotel

Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor

Çmimi i shitjes 190000 euro

ID : PRO4724
Adresa: Hamallaj
Qyteti: Durrës
Zona: gjiri i Lalezit
Cmimi:190,000 €
Sipërfaqja: 363 m2
Dhoma gjumi: 5
Tualet: 3