• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 4
  • 400 m2

Vilë me qira në “Sauk”

Ka një sipërfaqe trualli prej 800 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 400 m2

Organizohet në tre kate

Kati -1 organizohet në dy garazhe, soxhorno, palester dhe një depo

Kati perdhe organiozhet ne nje ambient ndenjie, nje kuzhinë, një dhomë gjumi, dy tualete dhe një verande të madhe

Kati pare ka tre dhoma gjumi, tre tualete dhe një ballkon

Vila vjen nje oborr te madh te gjelberuar që të ofron një qetësi dhe rahati maksimale.

Pozicionohet në një zonë shumë të qetë

Vila ka super termoizolim, është e veshur me rrjete, ka sistem qëndror i ngrohjes me korent nga dyshemeja dhe ssitem chiller, ka panel djellor etj.

Çmimi i qirase 2000 euro/muaj

ID : PRO4712
Adresa: Sauk i vjeter
Qyteti: Tirana
Zona: Sauk
Cmimi:2,000 €
Sipërfaqja: 400 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 4