• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 100 m2
  • Kati: 3

Apartament 2+1 me qira te "Brryli"

Apartament me siperfaqe 100 m2, ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor.

Pallati dhe apartamenti eshte i restauruar, me izolim termik.

Pamje te lire vizive dhe panoramike nga krahu i lanes.

Apartamenti ka dyer dhe dritare te reja pvc-je me izolim termik dhe akustik, 3 kondicionere, 3 televizore dhe i arreduar.

Apartamenti ka:
- 2 dhoma gjumi
-2 banjo me dritare
- 2 korridore
-2 ballkone
- kuzhinen dhe soxhornon ne ambjent unik

Te gjitha ambjentet kane drite natyrale dhe lihen qiramarresit ne gjendjen qe shihen ne fotografi.

Cmimi i qirase mujore eshte 400 euro i diskutueshem ne varesi te kohes se qendrimit

ID : PRO4688
Adresa: Brryli
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 3