• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 157 m2

Vilë në shitje në “San Pietro Residence”

Vila ka një sipërfaqe totale ndërtimi prej 157.95 m2, kati perdhe është 84.05 m2, kati i parë 73.9 m2 dhe siperfaqe totale verande 30.35 m2

Kati përdhe organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një tualet dhe verandë

Kati i parë organizohet ne tre dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon

Vila ka dritë natyrale në pjesën më të madhe të ditës.

San Pietro turistik ofron shumë pamje dhe aktivitete të mrekullueshme, si vende historike, peshkim, vëzhgim të shpendëve, vrapimin, çiklizëm ose piknik ndërsa shijoni muzgun.

Dizajn bashkëkohor ndërthurrur me elemente Mesdhetare, në vendpushimin e parë luksoz të këtij lloji në Shqipëri.

Arkitekturë inovative, ballkone të mëdha, zona të gjera, të përfshira hapësira barbeque dhe kopshti personal për pronarët e shtëpive në katin e parë.

San Pietro është një kopsht festimi ku banorët mblidhen për të ndarë momente të paharrueshme, duke krijuar kujtime për brezat në vazhdim.

Cmimi i shitjes 410000 euro

ID : PRO4683
Adresa: San Pietro Residence
Qyteti: Durrës
Zona: gjiri i Lalezit
Cmimi:410,000 €
Sipërfaqja: 157 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2