• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 2000 m2

Toke per shitje ne Mullet

Toka are ka nje siperfaqe prej 2000m2 dhe ndodhet ne brezin e dyte nga rruga kryesore.

Cmimi/m2: 100 euro

Cmimi total: 200.000 euro

ID : PRO4681
Adresa: Mullet
Qyteti: Tirana
Zona: Mullet
Cmimi:200,000 €
Sipërfaqja: 2000 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0