• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 111 m2
  • Kati: 5

Apartament 2+1 në shitje në “Vlorë”

Siperfaqja totale e apartamentit është 111 m2

Organizohet në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone

Ndodhet në katin e V-të një pallati të ri i pajisur me ashensor.

Apartamenti ndodhet shumë pranë Lingo Mare me pamje nga bregdeti

Orientimi i apartamentit eshte jug-perëndim

Cmimi i shitjes 1400 euro/m2

Cmimi 155400 euro

ID : PRO4657
Adresa: Lungo Mare
Qyteti: Vlorë
Zona: Lungo Mare
Cmimi:155,400 €
Sipërfaqja: 111 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 5