• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 60 m2
  • Kati: 8

Apartament 1+1 me qira tek "Stacioni i trenit”

Apartamenti është i organizuar në një dhome ndenjie dhe gatimi te perbashket, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon

Ka nje sipërfaqe prej 65 m2, dhe ndodhet në katin e VIII-të një pallat të ri me ashensor.

Zona ku ndodhet apartamenti ofron shumë lehtësira të shumta si prania e supermarketeve, bareve, farmacive, bankave, etj.

Apartamenti është i gjysëm i mobiluar

Orientimi është veri-lindje dhe ofron pamje te qytetit

Cmimi i qirasë 300 euro/muaj

ID : PRO4644
Adresa: Stacioni i trenit
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Stacionit te Trenit
Cmimi:300 €
Sipërfaqja: 60 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 8

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 për qira tek ‘’Kompleksi Panorama’’

Tirana, Prane Stacionit te Trenit
600 € / Muaj
ID: PRO4542 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 112 m2

Apartament 2+1 me qira te “Stacioni i trenit”

Tirana, Prane Stacionit te Trenit
450 € / Muaj
ID: PRO4339 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2

Apartament 2+1 me qira tek "Usluga"

Tirana, Prane Stacionit te Trenit
400 € / Muaj
ID: PRO4082 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 114 m2