• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 50 m2

Dyqan me qira ne Rr. "Muhamed Gjollesha"

Dyqani ka nje siperfaqe prej 50m2 dhe ndodhet buze rruges kryesore.

I pershtatshem per cdo lloj biznesi

Cmimi: 1000 Euro/muaj

ID : PRO4642
Adresa: Rr. "Muhamed Gjollesha"
Qyteti: Tirana
Zona: Prane 21- Dhjetorit
Cmimi:1,000 €
Sipërfaqja: 50 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1