• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 130 m2
  • Kati: 4

Apartament 2+1 me qira ne Don Bosko

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 130m2 dhe ndodhet ne katin IV te nje vile prane kompleksit Vizion Plus.

I organizuar ne kuzhine dhe dhome ndenjie ne ambient te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone.

Apartamenti eshte restauruar se fundmi dhe eshte mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme.

Cmimi: 600 Euro/muaj

ID : PRO4641
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:600 €
Sipërfaqja: 130 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament me qira 2+1+2 tek Fiori di Bosko

Tirana, Don Bosko
550 € / Muaj
ID: PRO4682 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 96 m2

Apartament 1+1 me qera tek "Fiori Di Bosco" !

Tirana, Don Bosko
350 € / Muaj
ID: PRO4676 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2

Apartament 2+1 me qira ne “Don Bosko” te “Fiori Di Bosco”

Tirana, Don Bosko
500 € / Muaj
ID: PRO4647 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 90 m2