• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 100 m2

Apartament 2+1 me qira tek "Fusha e Aviacionit"

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe ndodhet në katin e II-të një vile.

Është I organizuar në një ambient te bollshem ndenjieje dhe ambjent gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe ballkon.
Apartamenti është i mobiluar me të gjitha pajisjet për një jetesë komode, kondicioner dhe internet I paguar per disa muaj.

Vendparkimi I perfshire dhe sistem kamerash.

Çmimi 40000 lek/muaj.

ID : PRO4640
Adresa: Fusha e Aviacionit
Qyteti: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Cmimi:332 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qira te "Fusha e Aviacionit"

Tirana, Fusha e Aviacionit
380 € / Muaj
ID: PRO4549 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2

Jepet me qira kati I tretë i një vile prane “Fushes se aviacionit “ 3+1+2

Tirana, Fusha e Aviacionit
500 € / Muaj
ID: PRO4391 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 198 m2

Apartament 1+1 me qira tek “Fusha e Aviacionit”

Tirana, Fusha e Aviacionit
300 € / Muaj
ID: PRO4373 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2