• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 120 m2
  • Kati: 2

Apartament 3+1+2 me qira prane rrethrrotullimit te Saukut

Apartamenti ndodhet ne katin II te nje vile dhe eshte e organizuar ne kuzhine dhe dhome ndenjie ne ambient te perbashket, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.

Ndodhet ne nje zone shume te qete, larg zhurmave dhe ajrit te ndotur.

Ne cmim perfshihet edhe nje post parkimi.

Çmimi: 500 euro/muaj

ID : PRO4629
Adresa: Sauk
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 2