• Dhoma gjumi: 5
  • Tualet: 4
  • 360 m2

Vilë në shitje në “Kamëz”

Shitet vilë super e investuar shumë pranë qendrës së Kamzës.

Vila ka një stil të veçantë punimi duke krijuar ndjesinë e shtëpise të ngrohtë dhe mikpritëse me oborr me gjelbërim.

Ka një sipërfaqe trualli 300 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi

Vila organizohet ne 3 kate:

Kati perdhe organizohet ne nje ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një dhomë gjumi dhe dy garazhe

Kati i parë organizohet në një ambient ndenjie, një ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone

Kati i dytë gjithashtu organizohet në një ambient ndenjie, një ambient gatimi, dy dhoma gjumi, tre tualete dhe dy ballkone

E gjithe shtepia eshte me sistem ngrohje ftohje chill te markave me te mira, gjithashtu sistem ngrohje te gjitha dyshemete, cdo dhome e pajisur me TV, te gjitha paisjet elektroshtepiake dhe hidrosanitare te markave te fundit dhe shume cilesore, vetratat xhami me super izolim akustik dhe termik.

Vila eshte e projektuar deri ne detaje per te ofruar nje jetese komode.

Cmimi i shitjes 270.000 euro

ID : PRO4623
Adresa: Kamëz
Qyteti: Kamëz
Zona: Kamëz
Cmimi:270,000 €
Sipërfaqja: 360 m2
Dhoma gjumi: 5
Tualet: 4