• Dhoma gjumi: 6
  • Tualet: 4
  • 660 m2

Vilë në shitje në “Kamëz”

Vila ka një sipërfaqe totale prej 1000 m2 dhe sipërfaqe totale ndërtimi 660m2

Vila organizohet në 3 kate dhe një ambient ndihmës me sipërfaqe 66 m2

Kati përdhe organizohet në një dhomë ndenjie, kuzhinë, dy dhoma gjumi, koridor dhe tualet

Kati i parë organizohet në një dhomë të madhe ndenjie dhe kuzhinë, koridor, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Kati I dyte ka të njëjtin organizim

Vila është e gjitha e hidroilozuar dhe e veshur me sistem kapot,

Vila është e gjitha bosh e pamobiluar vetem e savotuar

Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor

Cmimi i shitjes 430000 euro i diskutueshem

ID : PRO4612
Adresa: Kamëz
Qyteti: Tirana
Zona: Kamëz
Cmimi:430,000 €
Sipërfaqja: 660 m2
Dhoma gjumi: 6
Tualet: 4