• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 40 m2

Garsoniere me qera prane Shkolles se Policise, Sauk

Garsonierja ka nje siperfaqe prej 40m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje ndertese perdhese.

Organizohet ne nje ambient ndenjie dhe gatimi dhe nje tualet.

E mobiluiar me te gjitha orendite e nevojshme.

Cmimi: 20000 leke/muaj

ID : PRO4483
Adresa: Sauk
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:160 €
Sipërfaqja: 40 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1