• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 120 m2
  • Kati: 2

Super apartament 2+1me qira tek "Kopshti Zologjik"

Apartamenti ka siperfaqe 120m2

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor

Organizohet ne nje ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi dhe tualet

Apartamenti disponon dhe verande 30m2

Eshte i mobiluar me shume shije dhe me te gjitha orendite e nevojshme

Cmimi i qirase : 600 euro (I DISKUTUESHEM)

ID : PRO4342
Adresa: kopshti zologjik
Qyteti: Tirana
Zona: prane Kopshtit Zoologjik
Cmimi:600 €
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 me qira pranë “Kopshti Zoologjik” .

Tirana, prane Kopshtit Zoologjik
500 € / Muaj
ID: PRO3146 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 110 m2

Jepet me Qira apartament 1+1 prane “Kopshti Zoologjik”

Tirana, Liqeni i Tiranës, pranë Kopshtit Zoologjik
350 € / Muaj
ID: PRO2921 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Jepet me qera 1+1 tek Liqeni, pranë Kopshtit Zoologjik.

Tirana, Pranë Kopshtit Zoologjik
300 € / Muaj
ID: PRO1551 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 68 m2