• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 80 m2
  • Kati: 3

Apartament 1+1 me qira në “Don Bosko”

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë në ‘’Don Bosko’’.

Organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mireadministruar me ashensor.

Ka një sipërfaqe prej 80 m2.

Apartamenti është i mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme

Çmimi 350 euro/muaj

ID : PRO4329
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:350 €
Sipërfaqja: 80 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament me qira 2+1+2 tek Fiori di Bosko

Tirana, Don Bosko
550 € / Muaj
ID: PRO4682 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 96 m2

Apartament 1+1 me qera tek "Fiori Di Bosco" !

Tirana, Don Bosko
350 € / Muaj
ID: PRO4676 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2

Apartament 2+1 me qira ne “Don Bosko” te “Fiori Di Bosco”

Tirana, Don Bosko
500 € / Muaj
ID: PRO4647 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 90 m2